Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Chińscy eksporterzy > Shuiqin Art Co.,Ltd
Shuiqin Art Co.,Ltd
O eksporterze


ShuiQin Art Co., Ltd. to profesjonalna firma specjalizująca się w malarstwie olejnym w dowolnym stylu - od klasycznego, przez impresjonizm, po abstrakcję. Zwykłe fotografie pomożemy Ci zmienić w Sztukę.

Zatrudniamy 89 utalentowanych artystów, którzy potrafią zarówno przerobić fotografię na obraz, jak i wykonać kopię jakiegoś znanego malowidła. Wszystkie nasze obrazy są malowane ręcznie na płótnie. Większość z nich nie jest podpisywana. Możesz przesłać nam swoje zdjęcia pocztą lub e-mailem - pamiętaj tylko o wysokiej jakości pliku. Wykonujemy obrazy w dowolnym formacie, wedle życzenia klienta. W naszej galerii znajdziesz także wiele obrazów pogrupowanych w różne kategorie - ludzie, religia, impresjoniści, sztuka abstrakcyjna, pejzaże, zwierzęta, martwa natura, akty itd. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia szczegółów.

Jeśli szukasz ręcznie malowanych oryginalnych obrazów, portretów czy innych malowideł - to miejsce jest dla Ciebie. Wykonujemy także kopie i reprodukcje.


Od 21. grudnia 2008 roku, tłumaczone na język polski są opisy wyłącznie tych eksporterów, którzy posiadają członkostwo typu SPRAWDZONY lub PREMIUM.
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: Rosa Zhou
Nazwa firmy: Shuiqin Art Co.,Ltd
Kraj: Chiny
Prowincja / Stan: Sichuan
Miasto: Chengdu
Adres: Qingjiang Road
Kod pocztowy: 610072
Telefon firmowy: 86-28-87395170
Fax: 86-28-87799487
Telefon komórkowy: 86-13086657170
Wyceń swój transport morski na Seaoo.com