Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Chińscy eksporterzy > Beijing Enhalor Biotechnology Co .,Ltd
Beijing Enhalor Biotechnology Co .,Ltd
O eksporterze


Beijing Enhalor Biotechnology Co Ltd. jest dużej skali przedsiębiorstwem rolnym, założonym przez FRL(Feed Research Institute) oraz CAAS(Chinese Academy of Agricultural Sciencesh). Współpracujemy z Feed Research Institute (FRL) będącym wydziałem Chinese Academy of Agricultural Sciences (CAAS). Ponad 80 procent naszych pracowników ma stopień licencjata, zatrudniamy też 8 doktorów i 35 magistrów.

Od założenia firmy, poświęcamy się na badaniom na, produkcji i sprzedaży dodatków paszowych, nowoczesnych materiałów paszowych i premiksów wytwarzając wysokiej jakości, zdrowe pasze w konkurencyjnych cenach. Nasza firma ciągle rozwija się i nawiązuje kontakty biznesowe z klientami i współpracownikami z całego świata. Zainwestowaliśmy 50 milionów RMB na budowę fabryki o powierzchni 23.000 m2.


Nasza firma koncentruje się nie na produktach ale na rozwiązaniach. Wszystkie nasze projekty badawcze zorientowane są na potrzeby klienta i wynku.
Przy projektowaniu naszych produktów bierzemy pod uwagę specyficzne potrzeby odbiorcy pasz, warunki klimatyczne itd.


Od 21. grudnia 2008 roku, tłumaczone na język polski są opisy wyłącznie tych eksporterów, którzy posiadają członkostwo typu SPRAWDZONY lub PREMIUM.
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: Steven Xu
Nazwa firmy: Beijing Enhalor Biotechnology Co .,Ltd
Kraj: Chiny
Prowincja / Stan: Beijing
Miasto: Beijing
Adres: 2Nd Floor Kehaifulin Building,No12,Zhongguancun South Street, Haidian District,
Kod pocztowy: 100081
Telefon firmowy: 0086-010-62142592
Fax: 0086-010-62122177
Telefon komórkowy: 15010457747
Wyceń swój transport morski na Seaoo.com