Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Chińscy eksporterzy > Fuzhou Xinxiangwei Electronic Co.,ltd
Fuzhou Xinxiangwei Electronic Co.,ltd
O eksporterze


Fuzhou Xiangwei Electronic Co., Ltd. powstało w 1989 roku. Jesteśmy firmą produkującą różne rodzaje kondensatorów.

Nasze przedsiębiorstwo posiada zaawansowaną linię produkcyjną oraz doskonałe urządzenia kontrolne. Od założenia firmy specjalizujemy się w badaniu i konstruowaniu różnego rodzaju kondensatorów ceramicznych. Mając za sobą ponad 15 lat rozwoju, udało nam się wyprodukować kondensatory wszelkiego rodzaju, m.in. wysoko/średnio/nisko napięciowe kondensatory ceramiczne, kondensatory typu feed-thru, kondensatory bardzo wysokiego napięcia i inne. Nasze produkty są z powodzeniem wykorzystywane w systemach obrony narodowej, komunikacji, transmisjach radiowych i telewizyjnych, produkcji pojazdów, komputerów oraz innych urządzeń elektrycznych.

Uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO9001:2000 w roku 2007. Ponadto, nasze produkty są zgodne z normami wyznaczanymi przez dyrektywę RoHS (Ochrona środowiska, europejskie restrykcje nakładane na niebezpieczne substancje). Produkty naszych zakładów sprzedają się z powodzeniem w takich krajach i regionach jak Europa, Oceania, Ameryka Północna, Południowo-wschodnia Azja. Niezawodna jakość oraz korzystne ceny jak również 15 lat doświadczeń pozwoliło nam na zbudowanie reputacji i zaufania u naszych klientów.

Kierując się zasadą „jakość, cena i zadowolenie klienta” mamy nadzieję na owocną współpracę z firmami w kraju i zagranicą. Naszym celem jest osiągnięcie wspólnych korzyści.


Od 21. grudnia 2008 roku, tłumaczone na język polski są opisy wyłącznie tych eksporterów, którzy posiadają członkostwo typu SPRAWDZONY lub PREMIUM.
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: Bruce Li
Nazwa firmy: Fuzhou Xinxiangwei Electronic Co.,ltd
Kraj: Chiny
Prowincja / Stan: Fujian
Miasto: Fuzhou
Adres: 4F,building 8,scud Industrial Park, Mawei District,fuzhou,fujian
Kod pocztowy: 350015
Telefon firmowy: 86-591-83636011
Fax: 86-591-83668200
Telefon komórkowy:
Wyceń swój transport morski na Seaoo.com