Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Chińscy eksporterzy > Tongxiang Deshun Fur & Leather Co.,Ltd.
Tongxiang Deshun Fur & Leather Co.,Ltd.
O eksporterze


Tongxiang Deshun Fur Co.Ltd zostało założone w 1993 roku w Chongfu-Tongxiang. Miejsce jest dobrze połączone komunikacyjnie - 160 kilometrów od Szanghaju i 45 kilometrów od Hangzhou. Przez miasto biegnie narodowa autostrada 320.

Firma zajmuje się zarówno handlem międzynarodowym, jak i działalnością na rynku krajowym. Specjalizujemy się w produktach futrzanych. Posiadamy licencję eksportową.

Nasze główne produkty to: szaliki, szale, stroje, torebki, naszyjniki. Materiał, którego używamy to wysokiej jakości skóry lisie, z norek, z szopów, kozia wełna oraz sierść królicza i wilcza.

Produkty cechują się wyśmienitym wzornictwem i stylem. Sprzedajemy je w Chinach, Japonii, Włoszech, Niemczech, USA, Francji i w wielu innych krajach.

Nasza dewiza to jakość i obopólna korzyść. Bardzo staramy się, by zadowolić klientów. Zapraszamy do kontaktowania się z nami.


Od 21. grudnia 2008 roku, tłumaczone na język polski są opisy wyłącznie tych eksporterów, którzy posiadają członkostwo typu SPRAWDZONY lub PREMIUM.
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: Zoe Yang
Nazwa firmy: Tongxiang Deshun Fur & Leather Co.,Ltd.
Kraj: Chiny
Prowincja / Stan: Zhengjiang
Miasto: Tongxiang City
Adres: Chuangye Road, Industry Zone, Chongfu Town,
Kod pocztowy: 314511
Telefon firmowy: 86-571-28870313
Fax: 86-573-8221977
Telefon komórkowy:
Wyceń swój transport morski na Seaoo.com