Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Chińscy eksporterzy > Tongxiang Kangqian Fur Products Co.Ltd
Tongxiang Kangqian Fur Products Co.Ltd
O eksporterze


Zlokalizowany w Chongfu Town, Tongxiang City, Zhejiang Province, Tongxiang Kangqian Fur products Co., Ltd posiada udogodnienia transportowe wynikające z bliskiej odległości do Szanghaju i Hagnzhou oraz autostrady nr320. Fabryka została założona w 1996 roku i posiada licencje eksportową i importową Ministerstwa Kontaktów Ekonomicznych i Handlu. Fabryka zajmuje 5000m2, pełne aktywa firmy to ponad 1.1 miliona RMB. Zatrudniamy 200 wysoko wykfalifikowanych pracowników, co pozwala produkować nam codziennie ponad 100000 sztuk naszych produktów.

Po to by spełnić wymagania klientów i być pewnym najwyższej jakości naszych produktów, przykładamy wagę do każdego etapu produkcji, posiadamy surową kontrolę jakości oraz własnych inżynierów projektantów. Bazujemy na rynkach krajowych, ale nasze produkty są eksportowane także do Włoch, Niemiec, Francji, Japonii, USA itd.

Zakładamy, że najważniejsza jest jakośc produktów, długotrwała współpraca i obopólne korzyści. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania sie z pełną ofertą handlową.


Od 21. grudnia 2008 roku, tłumaczone na język polski są opisy wyłącznie tych eksporterów, którzy posiadają członkostwo typu SPRAWDZONY lub PREMIUM.
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: Zoe Yang
Nazwa firmy: Tongxiang Kangqian Fur Products Co.Ltd
Kraj: Chiny
Prowincja / Stan: Zhengjiang
Miasto: Tongxiang City
Adres: Fur Industry Zone Of Chongfu Town
Kod pocztowy: 314511
Telefon firmowy: 86-571-28870313
Fax: 86-573-88382236
Telefon komórkowy:
Wyceń swój transport morski na Seaoo.com