Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Pomoc > O serwisie BigChina
O serwisie BigChina
BigChina.pl to pierwszy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl. Portal wystartował 1. grudnia 2006 roku i od razu zyskał przychylność największych mediów oraz dziesiątek tysięcy osób zainteresowanych importem z Chin.


Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i zawsze takie będzie. Chcemy uświadamiać Polaków, że import z Chin to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową. Wśród importerów możemy znaleźć wiele spektakularnych sukcesów, ale też i wiele przykrych porażek. Bardzo prawdopodobne, że lektura serwisu BigChina.pl przyczyni się do tego, by tych sukcesów było więcej. Tutaj znajduje się przyjazna instrukcja, jak wygodnie korzystać z serwisu BigChina: instrukcja obsługi BigChina.


Serwis świadczy też usługi dodatkowe: sporządzanie raportów branżowych, sprawdzanie wiarygodności chińskich eksporterów, biały wywiad gospodarczy w Chinach, czy wreszcie kompleksowa realizacja importu na zlecenie. Nasze usługi cieszą się dużą popularnością i są przyjmowane przez Klientów z zadowoleniem. Dzięki naszemu doświadczeniu, uratowaliśmy już niektórym klientom dziesiątki tysięcy złotych, które zostałyby wysłane nieuczciwym kontrahentom. Nad profesjonalizmem usług BigChina czuwają przede wszystkim Michał Łebkowski - twórca serwisu BigChina i doświadczony importer, specjaliści ds. importu, przedstawiciel BigChina w Chinach oraz oficjalny partner serwisu - firma Z&L Co. Ltd., pełniąca także rolę agencji eksportowej w Chinach. Ta firma posiada ogromne doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte wieloletnią działalnością, kontaktami z tysiącami fabryk oraz dziesiątkami dostawców. To gwarancja, że każde działanie jakie wykonujemy w Chinach jest rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Chiny - Polska.


Serwis BigChina.pl na początku działał jako autorski projekt Michała Łebkowskiego. Wraz z szybkim rozwojem portalu dla importerów i dużym zainteresowaniem inwestorów, powstał klimat do zawiązania spółki. W ten sposób, z dużym zastrzykiem finansowym, 31. maja 2007 roku powstała BigChina Sp. z o.o., a rozwój serwisu stał się jeszcze szybszy, czego najlepszym przykładem jest choćby liczba odwiedzin. W 2007 roku BigChina.pl notował średnio 57 tysięcy odsłon. W 2008 roku prawie podwoił tą liczbę.


BigChina.pl przyciąga też reklamodawców, tej klasy co DHL, UPS, LOT, Air France, BRE Bank itp., a to ze względu na bardzo dobrą reputację, a także ściśle sprofilowaną grupę odbiorców serwisu. Firmy zainteresowane współpracą marketingową zapraszamy do działu Reklama w serwisie




Zapraszam do korzystania zarówno z serwisu BigChina.pl, jak i naszych usług. Życzę wielu sukcesów w interesach,


Michał Łebkowski
Założyciel BigChina Sp. z o.o.