Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Partnerzy
Partnerzy
Oficjalni partnerzy serwisu BigChina.pl

Z&L INDUSTRIAL AND TRADE CO., LIMITED
Z&L INDUSTRIAL AND TRADE CO., LIMITED
Z&L INDUSTRIAL AND TRADE CO., LIMITED działa pod tą nazwą od roku 2006. Tworzą ją jednak ludzie zajmujący się tematem handlu od wielu lat.  Ta firma posiada ogromne doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte wieloletnią działalnością, kontaktami z tysiącami fabryk oraz dziesiątkami dostawców. Obecnie Z & L jest także Oficjalnym Partnerem BigChina w realizacji usług związanych z importem z Chin.Firmy, z którymi współpracujemy

Allinside.pl
Allinside.pl Allinside.pl to zakupy detaliczne bezpośrednio w Chinach w cenach hurtowych z pełną ochroną transakcji i zwolnieniem płatności do sprzedawcy po dostawie i sprawdzeniu towaru. Mamy w ofercie ponad 20 milionów produktów z których 95% jest z darmową wysyłką do Polski. Zapewniamy polskie wsparcie 24/h.

Biosystem SA
Biosystem SA
Biosystem Organizacja Odzysku przejmuje ustawowe obowiązki przedsiębiorców w zakresie wprowadzania na rynek polski sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i akumulatorów oraz opakowań. Działamy na rynku od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych firm w branży i oferujemy swoje usługi dla ponad 2 tysięcy przedsiębiorstw na terenie całej Polski.


Cargoways - Biuro Obsługi Przesyłek Lotniczych
Cargoways - Biuro Obsługi Przesyłek Lotniczych

Cargoways skupia w jednym biurze usługi większości wiodących spedytorów, tj. UPS, DHL, Fedex, TNT i GLS. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w organizowaniu przesyłek lotniczych z zagranicy i współpracy z kilkoma kluczowymi partnerami w zakresie logistyki, firma objęła za cel sprostać oczekiwaniom cenowym przedsiębiorcom, którzy są zainteresowani importem lotniczym towaru z całego Świata. Dzięki temu, dla każdego zostanie dopasowane najdogodniejsze rozwiązanie - "złoty środek" między czasem i kosztem usługi.Chiński Raport
Chiński Raport

Osoby związane z ChinskiRaport.pl żyły i pracowały w Chinach przez wiele lat, dzięki czemu bardzo dobrze znają chińskie problemy, kulturę, język i prawo. Ich specjalnością są raporty handlowe nt. chińskich firm. Chiny to bardzo skomplikowany i nieznany rynek, który nieustannie ulega zmianom. Niestety oszustów w Chinach również nie brakuje a oszustwa przyjmują różne postacie. Dzięki raportowi handlowemu będą Państwo wiedzieli z kim robią interesy w Chinach i czy Państwa partner handlowy jest wiarygodny.ConnectAsia
ConnectAsia
ConnectAsia jest projektem mającym na celu ułatwienie współpracy pomiędzy Polską i Azją. Zapewnia indywidualne konsultacje biznesowe, profesjonalne szkolenia językowe, a także szkolenia korporacyjne w zakresie podróży, usług biznesowych oraz różnic kulturowych między Europą i Azją. Oferujerównież pomoc przy prowadzeniu transakcji handlowych z korporacjami azjatyckimi, wykłady, seminaria, warsztaty i szkolenia w Polsce, Malezji, Chinach oraz w innych krajach. Sukces przy różnego rodzaju współpracy z krajami Azji staje się łatwiejszy z zapewnianym szkoleniem w dziedzinie samodzielnego rozwoju i wprowadzeniem do etykiety biznesu


Creditreform Polska Sp. z o. o.
Creditreform Polska Sp. z o. o.
CreditreformPolska Sp. z o. o. jest obecnie jedną z najstarszych i największych w Europie organizacji zajmujących się dostarczaniem firmom produktów z zakresu zarządzania ryzykiem finansowym. Sporządza raporty o wiarygodności płatniczej firm. W ofercie znajduje się także pełny zakres windykacji, w tym monitoring dłużników. Dostarcza bazy danych bilansowych, adresy marketingowe i analizy rynkowe. Creditreform posiada 176 biur w 21 krajach świata (od września 2008 w Chinach).


CRI - Chińskie Radio Międzynarodowe
CRI - Chińskie Radio Międzynarodowe
Chińskie Radio Międzynarodowe (China Radio International--CRI), to jedyna radiostacja w Chińskiej Republice Ludowej obejmująca swym zasięgiem cały świat. Jego ideą jest informowanie słuchaczy z innych krajów o tym, co działo się i dzieje w Chinach, wyjaśnianie wewnętrznej i zagranicznej polityki Rządu Chińskiego. Zadaniem Chińskiego Radia Międzynarodowego jest przybliżanie i uławianie zrozumienia chińskich sytuacji i problemów, ale też promowanie światowego pokoju i postępu. Pod koniec 1998 roku CRI otworzyło swój portal „CRI online”, który obecnie działa w 46 językach, w tym i języku polskim.


e-Import.pl
e-Import.pl Import z Chin to nie tylko duże kontenery i wielkie pieniądze ale również drobny, prywatny import detaliczny. Serwis e-import.pl to najlepszy przewodnik po branży i pełne kompendium wiedzy z takich zakresów jak transport, handel międzynarodowy, podatki czy cło. Zapraszamy także do zakupów w naszym sklepie dla klientów detalicznych - sklepie Aliexpress.

etransport.pl
etransport.pl
etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

http://etransport.pl/EuroWindykacja
EuroWindykacja
EW Collections Sp. z o.o. w ramach linii biznesowej – EuroWindykacja - prowadzi windykację międzynarodową na rzecz Klientów polskich i zagranicznych. Usługi windykacji zagranicznej firma świadczy we wszystkich krajach Europy, w USA,  Azji, Australii oraz na Bliskim Wschodzie.  Działa zarówno samodzielnie, we współpracy z zagranicznymi pełnomocnikami, jak również Partnerami - kancelariami prawnymi i firmami windykacyjnymi, co redukuje czas dotarcia do dłużnika do minimum. Istnieje również możliwość przeprowadzenia postępowania sądowego/egzekucyjnego za ich pośrednictwem. Szczegóły oferty na stronach internetowych http://www.eurowindykacja.pl/  i http://www.ewcollections.pl/  i w dziale FAQ  - Często Zadawane Pytania.


Grupa HENHAO
Grupa HENHAO

Grupa HENHAO to przedsięwzięcie biznesowe operujące w obszarze polsko - chińskich relacji. Oferta Grupy HENHAO skierowana jest do polskich firm planujących współpracę z chińskimi partnerami w Polsce lub Chinach oraz do firm chińskich planujących działalność na polskim rynku.Grupa HENHAO oferuje kompleksową obsługę dwustronnych kontaktów, zapewnia przewagę konkurencyjną poprzez wykorzystanie własnych powiązań biznesowych i wiedzy z zakresu polsko-chińskich relacji oraz obsługę językową w ramach usługi Chinese Desk. Usługa ta obejmuje: tłumaczenia ustne i pisemne, prowadzenie korespondencji mailowej oraz kontakty telefoniczneZnajomość rynku usług tłumaczeniowych oraz dostęp do grona kilkudziesięciu tłumaczy specjalistów posługujących się językiem polskim, chińskim i angielskim zapewnia nam stabilizację i możliwość jednoczesnej obsługi kilku dużych zleceń. Z powodzeniem realizowaliśmy zlecenia dla instytucji państwowych i dużych firm prywatnych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. W standardzie, każdy przetłumaczony tekst poddawany jest korekcie native speakera.

Zapraszamy do współpracy.Handel zagraniczny
Handel zagraniczny
Poland Export jest to dziewięciojęzyczny katalog polskich eksporterów oraz przedsiębirostw i instytucji, które w sposób bezpośredni lub pośredni biorą udział i wpływają na rozwój polskiego handlu zagranicznego. Katalog Poland Export zawiera podział na tematyczne branże oraz wyszukiwarkę usług oraz firm, dla których handel zagraniczny oraz export są głównym profielm działalności. W serwisie można znaleść producentów, a zarazem eksporterów produktów takich jak bielizna i odzież, artykuły spożywcze, metale, maszyny i urządzenia oraz wiele, wiele innych. Zapraszamy !   


HongKong24
HongKong24

HongKong24 to nowopowstały bezpłatny serwis informacyjny  dla polskich inwestorów i przedsiębiorców. Zapraszamy Państwa do centrum finansów i biznesu najbardziej wolnej gospodarki świata.

Europa to za mało dla operatywnych i szybkich w działaniu polskich inwestorów, producentów i eksporterów. Czas na rynki azjatyckie, w tym nie tylko Chiny. 

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy oferowanej przez HongKong24 i naszych partnerów w HK oraz planowania swojej obecności biznesowej w Hongkongu, Chinach i całej Azji. Skoro kluczem do sukcesu jest wiedza i kontakty osobiste, chętnie skontaktujemy Państwa w HK z wybitnymi inwestorami, handlowcami, finansistami, którzy ułatwią start lub będą Państwa partnerami w ekspansji na rynki Dalekiego Wschodu. Hurtu.pl
Hurtu.pl
Europejska Platforma Hurtowa,poleca www.HURTU.pl, nowatorski kanał dystrybucji i zakupów,przeznaczony tylko do podmiotów gospodarczych. Pod koniec 2012r,portal HURTU.pl udostępni wersję na pozostałe kraje UE oraz aplikację mobilną. Cechami wyróżniającymi HURTU.pl od innych portali dedykowanych firmom są m.in. -pełna automatyzacja procesu kupna -sprzedaży, -sprzedaż - kupno na zasadzie wybranych aukcji:grupowej,holenderskiej lub sprzedaży rabatowej, W/w projekt,jako jeden z niewielu, uzyskał akceptację i dofinansowanie ze środków UE w Programie Innowacyjna Gospodarka.


INTERSEROH Organizacja Odzysku S. A.
INTERSEROH Organizacja Odzysku S. A.
Grupa INTERSEROH jest jednym z wiodących europejskich operatorów systemowych w branży gospodarki surowcami wtórnymi. Poszerzając stale zasięg swojego działania INTERSEROH od kilku lat jest obecne także w nowych krajach Unii Europejskiej, stając się istotnym ogniwem ich systemu gospodarki surowcami wtórnymi. Dla realizacji tych celów na rynku polskim utworzona została w 2006 roku spółka akcyjna INTERSEROH Organizacja Odzysku.


Inwestycje.pl
Inwestycje.pl
Inwestycje.pl to niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów, managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich osób poszukujących pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy. Wszystkie aktualności z rynku pogrupowane są w działach: Giełda, Gospodarka, Nieruchomości, Biznes, Finanse Firmy, Finanse Osobiste, Fundusze Inwestycyjne i wiele innych. Portal inwestycje.pl należy do E-Financial S.A. Firma specjalizuje się w działaniach medialno - wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Spółka jest właścicielem Grupy mediowej Inwestycje.pl.


Jazdaprawna.pl
Jazdaprawna.pl
Jazdaprawna.pl to transportowy portal prawny, który prezentuje pogłębioną, rzetelną oraz praktyczną i łatwą do zrozumienia wiedzę prawną dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru branży transportowej


Kantoria.com
Kantoria.com
Kantoria.com to nowoczesny kantor internetowy, który oferuje kompleksowe usługi związane z wymianą walut. Korzystne kursy walut to tylko jedna z zalet serwisu. Ponadto Kantoria.com oferuje swoim użytkownikom możliwość dokonywania bezpośrednich przelewów do osób trzecich, także na rachunki zagraniczne. Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy w łatwy sposób opłacają faktury, oszczędzając na każdej transakcji ponieważ koszty takich przelewów są bardzo niskie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że serwis pozwala na zlecania transakcji za pośrednictwem internetu - z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.


Logistiko
Logistiko
Logistiko to całodobowo strzeżone centrum logistyczne, dysponujące magazynem wysokiego składowania o powierzchni 1000 m2. Magazyn pracuje od 6:00 do 22:00 z możliwością uruchomienia trzeciej zmiany. Firma oferuje kompleksową obsługę sklepów internetowych począwszy od organizacji transportu międzynarodowego (drogą lotniczą oraz morską), magazynowanie towaru, a także kompletację zamówień oraz dystrybucję do klienta końcowego.


Luna
Luna

Firma Luna ze swoim 26-letnim doświadczeniem, dopracowała się skutecznego systemu opieki nad polskimi firmami. Uwzględnia ich specyfikę branżową oraz indywidualne potrzeby i dostosowuje do nich swoje metody działania. Zakres obsługi firm obejmuje działalność handlową oraz doradztwo w zakresie wypracowywania optymalnego modelu importu dla każdego klienta. Doświadczenie firmy sprawia, że Luna służy swoim partnerom radą i pomocą w tworzeniu kontaktów handlowych, analizie ekonomicznej przedsięwzięć oraz wypracowaniu skutecznego systemu bezpiecznej realizacji importu.M&M Consulting
M&M Consulting
Firma M&M Consulting świadczy usługi doradcze w ochronie środowiska. W swojej ofercie posiada audyty i szkolenia dotyczące gospodarki odpadami, opłat za korzystanie ze środowiska oraz logistyki odzysku. Pomaga w sporządzaniu sprawozdań dotyczących odpadów oraz korzystanie ze środowiska. Jest wydawcą czasopisma LOGISTYKA ODZYSKU. 


Platforma Współpracy Moda & Design - MODEUS
Platforma Współpracy Moda & Design - MODEUS
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży moda i design do rejestracji na Platformie Współpracy Moda & Design - MODEUS. To internetowa platforma B2B, której celem jest profesjonalna integracja firm i zapewnienie im: licznych kontaktów biznesowych, dostępu do atrakcyjnych ofert handlowych, nowoczesnej prezentacji asortymentu dzięki należącemu do Platformy Współpracy Moda & Design - MODEUS studiu 3D, atrakcyjnych upustów na usługi świadczone przez Platformę Współpracy Moda & Design - MODEUS oraz jej partnerów.Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.2Polskie Biuro Podróży Sp. z o. o.
Polskie Biuro Podróży Sp. z o. o.
Polskie Biuro Podróży - od ponad 50 lat świadczy usługi turystyczne dla firm i klientów indywidualnych. Specjalnie dla klientów BigChina.pl uruchomiliśmy możliwość szybkiej i łatwej rezerwacji biletów lotniczych przez internet. 
Nasza oferta obejmuje wszystko co niezbędne w podróży: rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów i transfery, przeprawy promowe oraz ubezpieczenia dla podróżujących i obsługę wizową. Zapraszamy na www.pbp.kielce.pl.


Polsko-Chińska Izba Gospodarcza (PCHIG)
Polsko-Chińska Izba Gospodarcza (PCHIG)
Polsko-Chińska Izba Gospodarcza (PCHIG) to organizacja bilateralna, której misją jest wspieranie rozwoju szeroko rozumianych polsko-chińskich kontaktów na szczeblu przedsiębiorstw, organizacji i instytucji gospodarczych Polski i Chin.
W swej działalności koncentrujemy się m.in. na tworzeniu warunków życia gospodarczego, wspieraniu inicjatyw gospodarczych, doradzaniu strategii ekspansji na rynkach obu Państw. Chcemy skutecznie i profesjonalnie odpowiedzieć na potrzeby Polskich i Chińskich organizacji i przedsiębiorców, którzy jak uczy doświadczenie często nie są w stanie sami przezwyciężyć licznych barier i trudności pojawiających się przy realizacji trans-terytorialnych projektów biznesowych.
Dysponujemy środkami i know-how, które pozwalają na realizację wszystkich tych zadań zgodnie z wymaganiami Członków PChIG jak również pozostałych naszych partnerów.


Pomorski Przegląd Gospodarczy
Pomorski Przegląd Gospodarczy
Pomorski Przegląd Gospodarczy pełni przede wszystkim funkcję obywatelskiej i międzysektorowej agory - miejsca aktywnej debaty o sytuacji naszego regionu i kraju oraz możliwościach i kierunkach ich rozwoju; przestrzeni demonstracji najlepszych pomysłów i rozwiązań, innowacji w różnych dziedzinach. Na łamach „PPG" publikowane są artykuły i wywiady z największymi autorytetami z różnych dziedzin. W roli autorów występują takie osobistości jak Lech Wałęsa - były prezydent RP, Jerzy Buzek - były premier RP, przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Janusz Lewandowski - komisarz ds. budżetu Unii Europejskiej, Danuta Hübner - przewodnicząca Komisji Rozwoju Regionalnego Parlamentu Europejskiego czy Katarzyna Hall - minister edukacji narodowej.


prawochińskie.pl
prawochińskie.pl
Prawochinskie.pl to portal niekomercyjny stworzony z myślą o dostarczaniu podstawowej wiedzy i pomocy prawnej dla Polaków podejmujących się biznesowych przedsięwzięć w Chinach lub z chińskimi przedsiębiorcami. Na stronie omawiane są zarówno przepisy, tematy związane z importem/eksportem, jak i sposoby zakładania firmy i prowadzenia biznesu w Chinach. Dostarczamy informacji o zagrożeniach i metodach zabezpieczenia współpracy biznesowej z Chinami, również poprzez udzielanie odpowiedzi na zadane pytania prawne w zakładce "zapytaj prawnika". Celem strony jest budowanie solidnej wiedzy polskich przedsiębiorców na temat prawa i rynku chińskiego. Gwarancją rzetelności informacji na stronie jest patronat merytoryczny chińskich kancelarii.


Procontent Communication
Procontent Communication
Firma Procontent Communication została założona w odpowiedzi na dynamiczny rozwój potrzeb komunikacyjnych dużych i średnich polskich przedsiębiorstw i organizacji. Impulsem do stworzenia firmy była możliwość wykorzystania dotychczasowego know-how w dziedzinie komunikacji i połączenia go z najnowszymi technologiami informatycznymi w celu stworzenia prawdziwie innowacyjnej e-usługi. Podstawową usługą świadczoną przez Procontent jest opracowanie strategii działań komunikacyjnych skupionych wokół public relations i business coachingu. Pomagamy w osiąganiu celów biznesowych rozwijając narzędzia związane z tworzeniem kontentu, a także wspierając implementowanie wewnątrz firm rozwiązań z obszaru nowych mediów oraz mediów społecznościowych. Takie działania wymagają transferu istniejących narzędzi PR do środowiska nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych.


Pure Mind
Pure Mind

Misją firmy Pure Mind jest dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie. Zajmujemy się organizacja szkoleń specjalistycznych w różnych dziedzinach . Nasz strategiczny projekt - WARSZTATY MÓJ STARTUP - biznesowe szkolenia branżowe, to absolutna nowość na polskim rynku. Pure Mind to:
- Najlepszy zespół Trenerów
   - Wiedza i doświadczenie gotowe do przekazu
   - Z nami każdy BIZNES jest skazany na SUKCES!Raport z Państwa Środka
Raport z Państwa Środka

Raport z Państwa Środka to Blog prowadzony przez Adama Machaja, osoby na stałe zamieszkującej państwo Chin. Wpisy na jego blogu sa różnego rodzaju, od ciekawostek po poważniejsze przemyślenia na temat Chin. Bardzo ciekawy blog dla osób interesujących się Chinamy, oraz tym jak się tam żyje.

Zachęcamy do regularnego śledzenia. Scann.R
Scann.R

Scann.R to zespół dziennikarzy, redaktorów, pasjonatów, wielbicieli nowych technologii, graczy komputerowych, którzy przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz wyszukują wartych uwagi wiadomości, nowych produktów oraz ciekawych osób. Nasz zespół od wielu lat związany jest z branżą papierniczo-biurowo-szkolną co w skrócie określa się branżą PBS. Wśród nas są także osoby, którym nie jest obca branża zabawkarska.

Wyniki naszej pracy na bieżąco trafiają na naszą stronę www.scanner.com.pl. W swoich publikacjach szczególny nacisk jednak kładziemy na testy produktów, które trafiają w nasze ręce. Jeżeli w ocenie naszego Działu Testujacego coś jest warte zakupu, to możecie być pewni, że tak jest.SCC Silesia Chamber of Commerce
SCC Silesia Chamber of Commerce
SCC Silesia Chamber of Commerce oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kojarzeniem partnerów gospodarczych. Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji bezpośrednich spotkań handlowych we wszystkich częściach świata pozwala nam przedstawić kompleksową ofertę współpracy przedsiębiorców rodzimych z podmiotami zagranicznymi. Służymy informacją na temat: możliwości podjęcia działalności gospodarczej poza granicami kraju, warunkami i zasadami współpracy pomiędzy przedsiębiorcami oraz umożliwiamy odbycie bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi firmami.


Sina.pl
Sina.pl
SINA.pl jest partnerem BigChina w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka chińskiego. Zespół tworzą absolwenci sinologii, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych z języka chińskiego na język polski i inne języki europejskie. Wszyscy członkowie Zespołu posiadają zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę na temat Chin, języka, kultury biznesu itp. Tłumaczenia, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z chińskimi kontrahentami, organizacja wyjazdów na misje gospodarcze, obsługa prawna obywateli chińskich przy współpracy z profesjonalną kancelarią prawniczą, rejestracja znaków towarowych, doradztwo i pomoc przy zakładaniu firmy na terenie Chin, organizacja kursów językowych w Chinach to tylko niektóre z licznych usług jakie świadczy firma. Szczegółowe informacje na temat firmy znajdą Państwo na stronie: http://www.sina.pl/.


Spedycje.pl
Spedycje.pl
Spedycje.pl - Twój Portal Gospodarczy skierowany jest do tych którzy swoje życie zawodowe związali z branżą spedycyjno-logistyczną. W serwisie zamieszczone są aktualne wydarzenia w branży, codzienny przegląd prasy i prawa, informacje techniczne i dane statystyczne dotyczące handlu zagranicznego; badania rynkowe, a także nowinki naukowe i projektowe; słowniki pojęć spedycyjno - logistycznych oraz produkty oferowane firmom z branży TSL. Atrakcyjność portalu Spedycje.pl podnoszą również takie podstrony jak: praca, forum, katalog firm, konfitury, konferencje oraz sondy.


Trejdoo.com
Trejdoo.com

Trejdoo.com to platforma internetowa uruchomiona przez spółkę Igoria Trade, umożliwia elektroniczną wymianę walut oraz korzystanie z rachunków powierniczych escrow w internecie. Wymiana walut poprzez Trejdoo.com jest dużo tańsza, niż w banku albo kantorze; koszt nie obejmuje bowiem spreadu, bywa korzystniejszy, a jednyną ceną jest prowizja w wysokości 0,2 proc. Escrow stanowi znakomite narzędzie gwarantujące rzetelność i pewność obu stron transakcji w obrocie międzynarodowym. Ponieważ Igoria Trade jest spółką giełdową, jej działalność monitoruje GPW. Poza tym, podlega kontroli Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego, jak również audytom prowadzonym przez niezależnych kontrolerów.V STYLE CONSULTING
V STYLE CONSULTING
V STYLE CONSULTING to profesjonalny doradca w kwestiach optymalizacji podatkowej. Jeżeli importujesz z Azji to mamy coś dla Ciebie! Płać niższe podatki dzięki wykorzystaniu w pełni legalnych metod przy użyciu, których będzie mógł obniżyć je o 50%, 80%, a w niektórych przypadkach nie płacić podatku wcale! Takie rozwiązania oferują raje podatkowe, a ich wykorzystanie to nie tylko więcej pieniędzy w Twojej kieszeni to także, zabezpieczenie przed wierzycielami, koniec problemów z urzędem skarbowym. Przekonaj się sam ile możesz zyskać- bezpłatna konsultacja.


WESSLING Polska Sp. z o.o.
WESSLING Polska Sp. z o.o.
Międzynarodowa firma działająca w obszarze doradztwa produktowego i wsparcia importu a także analityki produktu, żywności i ochrony środowiska.


XCHANGER.PL
XCHANGER.PL XCHANGER.PL to wyszukiwarka i porównywarka ofert wymiany walut w kantorach online i stacjonarnych.

Umożliwiamy porównanie ofert kantorów zarówno pod względem kursu waluty jak i kosztów przelewów, marży kantoru, rodzajów przelewów międzybankowych, produktów optymalizacji kosztów dla firm.

Skupiamy tylko te kantory, które oferują użytkownikom bezpieczeństwo transakcji i najlepszą ofertę

Oferujemy narzędzia negocjacji i komunikacji z kantorami, tak aby pomóc użytkownikom znaleźć najkorzystniejszą ofertę wymiany waluty.Zacharzewski i Wspólnicy
Zacharzewski i Wspólnicy
Zacharzewski i Wspólnicy to Kancelaria specjalizująca się w obsłudze prawnej transakcji handlowych z Dalekim Wschodem oraz spraw związanych z przepływem towarów i usług oraz inwestycjami zagranicznymi.