Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Importerzy z Chin > "Karnix"
"Karnix"
O Importerze


Karnix jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą firmą, zajmującą się produkcją i bezpośrednim importem karniszy. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieści się w Kleszewie, koło Pułtuska mieście położonym na Mazowszu. W halach o łącznej powierzchni 2500 m2 , wytwarzamy miesięcznie kilkanaście tysięcy mb karniszy. Materiał wyjściowy podlega procesowi drobiazgowej kontroli parametrów - a części nie spełniające wymogów są automatycznie odcinane. Cała nasza produkcja opiera się na elektronicznie sterowanej i nadzorowanej linii, jednej z najbardziej nowoczesnych na świecie, dzięki czemu firma posiada potencjał produkcyjny pozwalający sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.

W 2008 roku podpisaliśmy w Chinach długoterminowy kontrakt dotyczący współpracy w zakresie produkcji elementów metalowych do karniszy. Po długotrwałej, drobiazgowej selekcji firm z branży dokonaliśmy wyboru. W porozumieniu z firmą chińską stworzono dział produkujący wg standardów europejskich - cała produkcja poddawana jest surowym kontrolom, a grupa wyspecjalizowanych fachowców nadzoruje cały proces produkcji aż po załadunek towaru na statek. Jednocześnie uzyskaliśmy wyłączność na wprowadzanie tych towarów na rynek polski.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 700 wzorów karniszy metalowych, coraz chętniej wybieranych przez wymagających klientów. Ich wyższą cenę - w porównaniu do karniszy tradycyjnych, drewnianych - rekompensują oryginalne wykończenia i kształty drążków. Szeroka ich gama potrafi wkomponować się w każde wnętrze, począwszy od utrzymanego w stylu rzymskim, na ekstremalnie nowoczesnym skończywszy.