Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Importerzy z Chin > Neobit
Neobit
O Importerze

Podstawą działalności firmy Neobit jest import oraz dystrybucja produktów opartych na technologii flash: USB Flash Drive (Pendrive) oraz Odtwarzaczy MP3. Do naszego portfolio w najbliższej przyszłości dołączą również Karty Pamięci SD/MMC oraz zewnętrzne kieszenie do dysków 1.8", 2.5" oraz 3.5".
Co wyróżnia nas od innych graczy na tym jakże wysoce konkurencyjnym rynku?

1. Doskonale relacje z producentami w Chinach.
Neobit dokonuje zakupów bezpośrednio w fabrykach zlokalizowanych w Prowincji Guangdong na południu Chin. Umiejętny dobór producentów, z którymi współpracujemy zapewnia nam doskonałą jakość produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wszyscy partnerzy Neobit posiadają certyfikaty ISO9001:2000, a produkty certyfikaty CE.

2. Cena.
Neobit nie ogranicza się do sprzedaży produktów w Polsce. Reeksportujemy towar zakupiony u producentów do Czech, Słowacji, Niemiec, a ostatnio również na Ukrainie. Dzięki temu uzyskujemy wolumen sprzedaży niezbędny do negocjacji cen z producentami. Dodatkowo, doskonale kontrolujemy koszty stale naszej działalności. Te oszczędności przekazujemy Państwu, naszym Klientom, w postaci niższych cen.

Efekt:
Neobit, firma na chwile obecna 6-cio osobowa osiaga niewiarygodnie niskie ceny , sprawdz je w naszym CENNIKU HURTOWYM nasze ceny sa w pełni negocjowalne !!!

3. Obsługa.
Kupując w Neobicie, macie Państwo do czynienia z przyjaznym profesjonalizmem. Dla nas nie ma mniej ważnych Klientów, wszystkich traktujemy z należytą uwaga oraz szacunkiem. Dodatkowo, zaleta nie do przeoczenia jest wartość dodana oferowanych przez nas usług. Drukujemy logo klienta na naszych produktach juz od 100szt.

4. Szybkość działania.
Wprowadzamy nowe produkty do oferty w ciągu tygodnia od wprowadzenia ich do sprzedaży na Dalekim Wschodzie. Większość zamówień staramy się realizować ex-stock, największe zabierają nie więcej niż 14 dni. Czy jakakolwiek firma w Polsce jest w stanie dostarczyć Państwu 2000szt Pendriveów z Państwa logo w ciągu 14 dni od daty zamówienia? Odpowiadamy skromnie: Tak, Neobit.Sprzedaż firmy Neobit oparta jest na 3 kanałach:
- Reeksport do krajów ościennych (Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina).
- Podmioty gospodarcze w Polsce (sklepy i hurtownie komputerowe, agencje reklamowe, Klienci Instytucjonalni)
- Klienci Detaliczni w Polsce (aukcje internetowe, e-sklep neobit.pl, salon firmowy w Śremie)