Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Wiadomości
China Unicom i Huawei we wspólnym projekcie
2020-11-18 16:00:00
Źródło: http://global.chinadaily.com

Dwaj chińscy giganci branży telkom ogłosili współpracę przy projekcie 5G. Na razie obejmie on Pekin.

China Unicom, główny chiński operator telekomunikacyjny, i Huawei Technologies Co wspólnie ogłosili realizację innowacyjnego projektu 5G Capital pod hasłem „Smarter, Together”. Innowacyjny projekt 5G Capital jest częścią wysiłków obu firm zmierzających do przekształcenia Pekinu w globalny punkt odniesienia dla aplikacji 5G.

Jako stolica Chin, Pekin zachowuje znaczący status polityczny i ma wysokie wymagania dotyczące doświadczenia użytkownika, standardów środowiskowych i niezawodności sieci.

China Unicom ma na swoim koncie integrację telefonii komórkowej z siecią 5G - począwszy od aktywacji pierwszej chińskiej stacji bazowej 5G wdrożonej w dystrykcie Haidian w 2018 roku, aż do oficjalnego uruchomienia 5G jako platformy operacyjnej w roku bieżącym.

Peng Honghua, prezes linii produktów 5G Huawei, powiedział: „Będziemy kontynuować współpracę z China Unicom Pekin w celu zwiększenia wydajności operacyjnej stolicy i cyfryzacji miasta. Cieszymy się ze współpracy z China Unicom i chcemy wspólnie badać technologie, standardy, ekosystemy i modele biznesowe, uwalniając potencjał 5G Capital i tworząc zdrowy ekosystem 5G”.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202011/13/WS5fae1c9ea31024ad0ba93efc.html

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego