Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Wiadomości
Innowaca jest siłą napędową rozwoju
2019-11-22 14:00:00
Źródło: http://www.xinhuanet.com

Wiceprezydent Chin Wang Qishan w czwartek zabrał głos podczas ceremonii otwarcia Forum Nowej Gospodarki 2019.

„Innowacja jest główną siłą napędową rozwoju” - powiedział Wang.

Uznając bezprecedensowy światowy dobrobyt gospodarczy i handlowy, Wang zauważył wiele wspólnych zagrożeń dla ludzkości, między innymi niezrównoważony i niewystarczający rozwój, rosnący protekcjonizm czy populizm.

Podkreślił, że doświadczenie historyczne wielokrotnie udowodniło, że tylko reformatorzy i innowatorzy mogą przetrwać trudności i wyzwania.

Wang powiedział, że pod przywództwem Komunistycznej Partii Chin dokonali wielkich osiągnięć i wkroczyli na drogę socjalizmu o cechach charakterystycznych dla kraju i jego mieszkańców.

„Jesteśmy niezachwianie zaangażowani na ścieżkę, którą wybraliśmy, i mamy zaufanie, cierpliwość i determinację w realizacji wielkiego odmłodzenia narodu chińskiego” - powiedział Wang.

Chiny zawsze pozostaną zaangażowane w ścieżkę pokojowego rozwoju, zauważył Wang, zauważając, że Chińczycy są gotowi przyłączyć się do ludzi z reszty świata w budowaniu społeczności ze wspólną przyszłością dla ludzkości.

 

Źródło:  http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/21/c_138572897.htm

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego