Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Artykuły
Zapraszamy na China Brand Show 2019- bezpłatna rejestracja!
2019-09-11 14:00:00
Źródło: https://chinabrandshow.eu/Zapraszamy do udziału w targach China Brand Show, które rozpoczną się w czwartek 19.09. i potrwają do soboty 21.09.

To miejsce dla tych wszystkich, którzy są w trakcie współpracy biznesowej z Chinami bądź chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę.

Podczas trzydniowego wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami BigChina.pl w dziedzinie importu z Chin, a także przedstawicielami chińskich firm, z którymi być może nawiążą współpracę w przyszłości.

Tegoroczna – druga – edycja China Brand Show ma zgromadzić w jednym miejscu ponad 500 wystawców!

Do dyspozycji odwiedzających będą przedstawiciele firm z branży m.in. sprzętów elektronicznych czy tekstylnej. Uczestnicy targów mogą liczyć także na pomoc tłumacza, który w razie jakichkolwiek problemów ułatwi skomunikowanie się z wystawcą.

Na stronie China Brad Show dostępna jest już lista wystawców, która pozwoli odwiedzającym na znalezienie interesującego go producenta jeszcze przed 19.09.!

kolaż 1 kolaż 2

Bigchina.pl jako partner targów serdecznie zaprasza na to wydarzenie.

Pobierz bezpłatną wejściówkę!

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego