Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Wiadomości
Po pierwsze rozwój
2019-08-29 11:00:00
Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/

Aby zachęcić do zwiększenia jakości rozwoju chińskiej gospodarki, China Media Group rozpoczęła 28 sierpnia projekt Brand Power wraz z szeregiem chińskich ministerstw i samorządów.

Poprzez Brand Power Project China Media Group pomoże w promowaniu wielu marek krajowych w celu uczestnictwa w globalnej wymianie gospodarczej i kulturalnej poprzez swój punkt multimedialny.

W wydarzeniu wzięło udział wiele wpływowych i znanych osobistości, w tym Shen Haixiong, prezes China Media Group, Yin Yanlin, zastępca szefa Centralnego Komitetu Finansów i Ekonomii, Wei Shanzhong, wiceminister Ministerstwa Zasoby wodne, Sun Meijun, zastępca dyrektora administracji państwowej ds. Regulacji rynku, a także kilku przedstawicieli znanych firm, w tym Moutai, Alibaba, Baidu i Midea.

Shen powiedział, że siła marki jest ważnym czynnikiem rozwoju w nowej erze, dodając, że jako jeden z najpotężniejszych komunikatorów w Chinach, China Media Group będzie starała się promować strategię, opowiadając historię, rozpowszechniając chińską kulturę prowadzenia marki i pomagać w budowaniu własnej strategii.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/201908/29/WS5d677762a310cf3e355689ad.html

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego