Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Artykuły
Jak zarobić na imporcie z Chin? Dowiedz się na dwudniowych warsztatach
2014-08-08 10:00:00

 

 
Bigchina.pl zaprasza do udziału w warsztatach Mój Start Up - Import z Chin PREMIUM, Gdynia (29-30 sierpień 2014) 
 
Warsztaty „Import z Chin" są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. Warsztaty 2-dniowe w Gdyni zapewniają jeszcze większą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej!
W ciągu tych dwóch dni dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. A dodatkowo tylko w tej edycji warsztatów:
- Naocznie dowiesz się jak pracuje terminal kontenerowy Portu Gdynia i będziesz mógł zadawać pytania „na gorąco"!,
- Specjalista bankowy rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości w zakresie płatności w handlu zagranicznym,
- Na pytania związane z odprawą celną odpowie Agent Celny podczas wizyty w Urzędzie Celnym. Tutaj również przekazana zostanie specjalistyczna wiedza w zakresie m.in. obrotu towarami zakazanymi oraz tzw. podróbkami.

Dzięki edycji Premium możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje! Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację, obok Portu Gdynia, stałą przerwę kawową oraz lunch w każdy dzień warsztatów.

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.

Wieczorem, w pierwszy dzień warsztatów zapewniamy bowling dla wszystkich uczestników warsztatów!

Więcej informacji na stronie http://importzchin.gdynia.puremind.pl

 

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego