Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Centrum Wiedzy > Artykuły
Przesyłki kurierskie za granicę – do jakich krajów możemy nadawać paczki?
2020-06-15 13:00:00
Źródło: allekurier.pl

Allekurier.plWysyłanie paczek w różne miejsca nigdy nie było tak proste. Przesyłki kurierskie możemy nadać bez wychodzenia z domu, a kurier odbierze je spod naszych drzwi. Mamy wiele różnych opcji w korzystnych cenach. Każdy znajdzie idealną dla siebie! Możemy wysłać paczkę do każdego miejsca w Polsce. Ale to nie wszystko! Zamów kuriera, który dostarczy przesyłką do mnóstwa krajów na świecie! Jakie firmy wysyłają paczki za granicę? Tani kurier i jednocześnie dobry? Do jakich krajów można wysłać paczki? To wszystko w naszym artykule!

 

Jakie firmy wysyłają przesyłki kurierskie za granicę?

Na polskim rynku mamy dostępnych wiele firm kurierskich, które dostarczają przesyłki do różnych krajów w Europie, jak i poza nią. Szczególnie warte uwagi są Ci kurierzy, którzy posiadają rozbudowane siatki dostaw na całym świecie. Mamy wtedy gwarancję szybkiego i skutecznego dostarczenia naszej przesyłki w odpowiednie miejsce. Zawsze przed wyborem kuriera sprawdźmy opinie o pełnionych przez niego usługach. W ten sposób będziemy mieć pewność, że płacimy za wysoką jakość dostawy.

Tani kurier międzynarodowy – jak znaleźć?

Oczywiście każdemu z nas zależy nie tylko na jakości, ale także na adekwatnej cenie. Nie chcemy przepłacać, a często ciężko sprawdzić każdą jedną ofertę kurierów. Pomocna wtedy okazuje się porównywarka cen przesyłek kurierskich. W jednym miejscu mamy dostęp do różnych firm. Tani kurier międzynarodowy także na nas tutaj czeka! Co więcej, z poziomu takiej porównywarki możemy od razu nadać przesyłkę i ją opłacić. To bardzo szybka i pewna metoda. Po podaniu danych o naszej paczce i kraju docelowego zostanie nam wyświetlona lista najtańszych ofert. 

Firmy kurierskie oferujące dostawy za granicę 

Jedną z najbardziej rozbudowanych firm dostarczających przesyłki kurierskie na całym świecie jest UPS. To prężnie działający kurier, który obejmuje praktycznie cały świat! W Europie mamy sprawdzoną i pewną markę – kurier DPD. Możemy także skorzystać z poszczególnych ofert innych firm. Kurier DHL czy GLS dostarcza paczki do wielu krajów Europy i Świata. Warto także zapoznać się z ofertą Allekurier Europa – to często najbardziej korzystna oferta dla wielu przesyłek poza granice Polski. Jednak najlepiej jest sprawdzić oferty firm kurierskich indywidualnie dla naszej przesyłki. Wtedy mamy pewność, że wybieramy najtańszego kuriera. 

Do jakich krajów możesz nadać paczkę?

Obecnie nie ma praktycznie żadnych barier, aby dostarczyć paczkę choćby i na drugi koniec kontynentu. Albo i na inny kontynent. Oczywiście takie przesyłki mają swoją cenę i musimy przygotować się na koszt nawet kilkuset złotych. Jednak jeśli prowadzimy firmę i wysyłamy wiele przesyłek kurierskich za granicę, warto podjąć współpracę z pośrednikiem kurierskim i porównać oferty wielu firm w jednym miejscu. Pozwoli to na zaoszczędzenie naprawdę wielu pieniędzy. Firmy kurierskie chętnie podejmują się takich działań i przygotowują jak najbardziej korzystne oferty. Przekonaj się sam!

Polecana Firma

Usługi BigChina

Zorganizujemy Twoje spotkanie z chińskim partnerem i wprowadzimy Cię w tajniki owocnej współpracy z dalekowschodnim kontrahentem.

> Aranżacja wyjazdów biznesowych

> Szkolenia i konsulting

> Raporty z rynku chińskiego