Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Transport i spedycja > Airoo.com
Airoo.com
Profil 


DLACZEGO Airoo.comPełen zakres usług, dostawy DOOR-TO-DOOR (transport lotniczy i lądowy, ubezpieczenie, odprawa celna)

Gwarancja niezmienności ceny

Brak ukrytych kosztów

OFERTADla kogo?Za naszym pośrednictwem zarówno przedsiębiorca jak i osoba prywatna może zamówić transport palet, skrzyń lub kartonów z towarem z wielu krajów całego świata. Nasze usługi obejmują całościowy proces przewozu towarów. Specjalizujemy się w branży spedycyjnej od prawie 20 lat. Dzięki temu nie są nam straszne nawet najtrudniejsze zlecenia transportowe.

 


Płacisz TYLKO za to co zamawiasz!


 


Wskazujemy całkowity koszt transportu lotniczego przesyłki przed zawarciem umowy. Wycena usług na AIROO.com pozwala sprawdzić ostateczną cenę wybranej oferty. W ten sposób chcemy zaoszczędzić niespodzianek zleceniodawcy związanych z ukrytymi opłatami. Już teraz sprawdź przejrzystość naszej oferty. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.


 


Gwarancja NIEZMIENNOŚCI CENY dla złożonych zamówień


 


Korzystając z naszego serwisu AIROO.com, gdzie opłata wnoszona jest w złotówkach, unikasz ryzyka zmiany ceny. Koszt transportu u przewoźników obliczany jest w oparciu o walutę euro oraz dolara, co zawsze wpływa zmianę ostatecznego kosztu. Z nami nie musisz się o to martwić, gwarantujemy niezmienność ceny! U nas koszt transportu poznasz przed złożeniem zamówienia, po wypełnieniu formularza na stronie.


Transport lotniczy - SZYBKOŚĆTo najszybszy i najbezpieczniejszy rodzaj transportu dzięki któremu Twoja przesyłka może dotrzeć na miejsce nawet w 4 dni od momentu jej nadania. Za sprawą wciąż powiększającej się floty i rozbudowanej infrastruktury lotniczej, jesteśmy w stanie zaproponować transport towaru do wielu miejsc na całym świecie.

 


W naszym serwisie transport ładunków odbywa się w oparciu o warunki Incoterms, które określają podział kosztów oraz odpowiedzialność poszczególnych osób na kolejnych etapach transportu. W przypadku importu towarów, zlecenia realizujemy na warunkach EXW - Ex Works oraz FOB - Free on Board. Dla eksportu będzie to CPT - Carriage Paid To lub DAP - Delivered at Place.


 


Magazyn celny


 


Udostępniamy możliwość magazynowania importowanego towaru (liczone od dnia złożenia na magazynie):


- do 3 dni - dla klientów z Trójmiasta 


- do 5 dni - dla klientów spoza Trójmiasta


 


Wybierając magazynowanie, można sprawdzić towar i kompletności zamówienia przed odprawą celną oraz uniknąć dodatkowych kosztów.

 


Odprawa celna


 


W przypadku, gdy zleceniodawca chce aby nasza agencja celna reprezentowała go przed Urzędem Celnym, wystarczy wysłać do nas odpowiednie upoważnienie. W imieniu zleceniodawcy zajmiemy się wszystkimi formalnościami celno-podatkowymi, które muszą by zrealizowane podczas importu towarów. Czas trwania procedury celnej, dzięki zgłoszeniom dokonywanym w formie elektronicznej, został znacznie skrócony.


Transport lądowyJeśli tylko chcesz zajmiemy się dostarczeniem towaru pod wskazany adres. Wystarczy wybrać opcję dodatkową podczas składania zamówienia, a po dotarciu przesyłki do portu lotniczego w kraju przeznaczenia, dowieziemy towar pod same drzwi.


 


www.airoo.com


Kontakt: https://www.seaoo.com/kontakt