Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Transport i spedycja > Seaoo.com – spedycja morska
Seaoo.com – spedycja morska
Profil DLACZEGO Seaoo.comPełen zakres usług, dostawy DOOR-TO-DOOR (transport morski i lądowy, ubezpieczenie, odprawa celna)


Gwarancja niezmienności ceny


Brak ukrytych kosztów
OFERTA


 


Dla kogo?


Naszą ofertę transportową kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, ale również do osób prywatnych. Bez problemu zrealizujemy transport jednej małej przesyłki, jak również całego kontenera pełnego palet z towarem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej, od 1996 roku zajmujemy się kompleksową obsługą przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych na całym świecie. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam podjąć się wykonania każdego, nawet najtrudniejszego, zlecenia transportowego.

 


Poznaj cenę przed zawarciem umowy


Bez żadnych niespodzianek, poznaj cenę już przed zawarciem umowy na transport. Współpraca jaką zawarliśmy z najlepszymi przewoźnikami pozwala nam wcześniej wyznaczyć całkowity koszt transportu przesyłki. Dzięki temu przedstawiana na SEAOO.com wycena zawsze zawiera całkowite koszty wybranych usług, w przeciwieństwie do niektórych firm spedycyjnych, które kuszą początkowymi, okazyjnymi cenami.

 


Stała cena dla złożonych zamówieńKoszt przewozu towarów transportem morskim obliczany jest w oparciu o walutę euro oraz dolary, stąd cena zazwyczaj ulega zmianie. Wybierając SEAOO.com płacisz za zamówienie w złotówkach i masz pewność, że cena którą zaakceptowałeś na początku nie zmieni się, ponieważ nie ma na nią wpływu zmiana kursu walut. Cena zależy od rzeczywistych wymiarów, wagi oraz zawartości przesyłki, jeśli zgadzają się z one z informacjami podanymi w zamówieniu cena za zamówienie nie ulegnie zmianie.


 Szybki i bezpieczny transport morskiWbrew powszechnej opinii transport morski może być szybki. Wykorzystując bezpośrednie połączenia pomiędzy portami jesteśmy w stanie czas transportu skrócić do minimum. W SEAOO.com wszystkie zlecenia realizujemy w oparciu o Incoterms (DATA), czyli międzynarodowe reguły określające warunki wymiany handlowej między sprzedawcą i odbiorcą. Realizujemy dwie formuły Incoterms: FOB - Free on Board (większość obowiązków ciąży na kupującym, towar uznaje się za dostarczony po jego załadunku na wskazany przez kupującego statek w macierzystym porcie sprzedawcy) oraz EXW - Ex Works (najmniejsza odpowiedzialność oraz zaangażowanie ze strony sprzedającego).


 Magazyn celny Oferujemy możliwość magazynowania sprowadzonego towaru do 30 dni, licząc od daty złożenia towaru na magazynie. Dzięki temu, że pierwszy tydzień wolny jest od opłat składowych, można jeszcze przed odprawą celną sprawdzić towar, a także czy zamówienie jest kompletne. Ten sposób pozwala uchronić sprowadzającego przed narażeniem się na dodatkowe koszty.


 Odprawa celna 


Na podstawie udzielonego upoważnienia, nasza agencja celna, może reprezentować firmę lub osobę przed Urzędem Celnym. W ten sposób to my realizujemy wszelkie formalności celno-podatkowe, występujące podczas importu towarów. Dzięki zgłoszeniom wysyłanym w formie elektronicznej czas trwania procedury celnej został maksymalnie skrócony.  


 


Transport lądowy 


Kompleksowo na życzenie, gdy przesyłka dopłynie do kraju przeznaczenie, towar możemy dostarczyć bezpośrednio pod wskazany adres w głębi kraju.


 


www.seaoo.com


Kontakt: https://www.seaoo.com/kontakt