Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Firmy organizujące szkolenia > ConnectAsia
ConnectAsia
Profil

ConnectAsia jest projektem mającym na celu ułatwienie współpracy pomiędzy Polską i Azją. Zapewniamy indywidualne konsultacje biznesowe, profesjonalne szkolenia językowe, a także szkolenia korporacyjne w zakresie podróży, usług biznesowych oraz różnic kulturowych między Europą i Azją. Oferujemy również pomoc przy prowadzeniu transakcji handlowych z korporacjami azjatyckimi.

connectasia_logo_250Oferujemy wykłady, seminaria, warsztaty i szkolenia w Polsce, Malezji, Chinach oraz w innych krajach. Nasze doradztwo i rozwiązania szkoleniowe uwzględniają Państwa potrzeby. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, co pozwala nam poznać specyfikę całej firmy oraz jej pracowników. Owocuje to szkoleniami przeprowadzanymi w sposób najlepiej odpowiadający zamierzonym celom.

Sukces przy różnego rodzaju współpracy z krajami Azji staje się łatwiejszy z zapewnianym przez nas szkoleniem w dziedzinie samodzielnego rozwoju i wprowadzeniem do etykiety biznesu. Od dziś nie musisz już jechać do Wietnamu, Indii czy Chin aby zrozumieć ich kulturę pracy, negocjować umowę handlową, pozyskiwać produkty odpowiednie dla Twojej firmy, czy nawet przeprowadzić inspekcję produkcji. Współpracujemy ściśle z Polsko-Chińską Izbą Gospodarczą oraz innymi organizacjami w celu poprawy konkurencyjności naszych klientów na miejscu i w regionie.

darren_300Darren Chong, Malezyjczyk chińskiego pochodzenia, który w związku ze swoim szerokim doświadczeniem zawodowym, doskonale rozumie kulturę biznesu zarówno w Polsce jak i w Azji. Pokaźne doświadczenie Darrena, dotyczące badań rynkowych, i międzykulturowej wiedzy na temat Azji, przyczyniło się znacząco do pomyślnego zakończenia szeregu projektów o znamiennej skali. Dotyczy to opracowania koncepcji oraz dalszego kierownictwa indyjskiej filii pierwszej chińskiej korporacji technologicznej, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (AIM). Wiedza Darrena dotycząca kulturowej etykiety korporacyjnej przekracza branże, co udowadnia pomyślne uruchomienie działu badawczo-rozwojowego, dla czterdziestoletniej polskiej firmy tekstylnej, w Malezji i Tajlandii. Obecnie przebywając w Polsce, Darren reprezentuje interesy wielu polskich firm, szukających swej drogi do azjatyckich rynków.

Zapewniamy indywidualne konsultacje biznesowe, profesjonalne szkolenia językowe, a także szkolenia korporacyjne w zakresie podróży, usług biznesowych oraz różnic kulturowych między Europą i Azją. Oferujemy również pomoc przy prowadzeniu transakcji handlowych z azjatyckimi firmami.