Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Firmy organizujące szkolenia > Verico Experts Sp. z o.o.
Verico Experts Sp. z o.o.
Profil

Jak bezpiecznie importować z Chin? Ograniczamy ryzyko związane ze współpracą z Chinami i innymi krajami Azji. Szkolenia, doradztwo, sprawdzanie wiarygodności firm chińskich, pomoc w imporcie różnych towarów, m.in. maszyn, narzędzi, wyposażenia warsztatów samochodowych, sprzętu elektrycznego, artykułów elektronicznych, placów zabaw i sprzętu fitness, tkanin, kamienia naturalnego oraz innych towarów.

Motto naszej firmy to „Bezpieczeństwo importu z Chin"

VERICO Experts Sp. z o.o. specjalizuje się w zapewnieniu bezpieczeństwa importu z Chin i ograniczaniu ryzyk związanych ze współpracą z Chinami oraz innym krajami Azji. Dzielimy się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem (istniejemy od 2002 roku) organizując szkolenia i prowadząc doradztwo.

  • Sprawdzamy wiarygodność firm chińskich w sposób kompletny. Dzięki przeprowadzeniu „WIZJI Lokalnej w Chinach" nasi klienci nawiązują współpracę handlową z właściwymi partnerami i unikają oszustów.

  • W ramach „Kompleksowej obsługi importu od A do Z" wspomagamy polskie firmy w imporcie towarów różnych branż. Jeśli importer nie ma doświadczenia w współpracy z firmami chińskimi to zdecydowanie warto, zwłaszcza przy pierwszej transakcji, skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy, a nie uczyć się na własnych błędach i narazić na straty finansowe