Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Firmy certyfikujące > DEKRA Certification Sp. z. o.o.
DEKRA Certification Sp. z. o.o.
Profil

Jako międzynarodowa firma specjalizująca się w świadczeniu usług certyfikacyjnych, łączymy - z myślą o Państwa zadowoleniu- neutralność i zaangażowanie oferując partnerstwo na Państwa drodze do ciągłego doskonalenia. 

Ta obietnica rozciąga się na cztery kontynenty i wiąże się z szerokim wachlarzem usług, które zapewniają cenne synergie w dziedzinie audytów technicznych w ramach jednostki biznesowej DEKRA NORISKO Industrial.

Ponad 17000 przedsiębiorstw na całym świecie już zaufało naszym usługom z zakresu audytu i certyfikacji.  

Usługi bez granic - to  znak rozpoznawczy DEKRA Certification Group w ponad 50 krajach. DEKRA Certification korzysta z dziesięcioletniej, międzynarodowej wiedzy DEKRA, największego dostawcy usług w zakresie bezpieczeństwa technicznego w sektorze pojazdów silnikowych. Razem z naszym transatlantyckim partnerem Intertek ETL SEMKO tworzymy Globalną Sieć Certyfikacyjną (GCN). W tej globalnej sieci za pomocą ponad 700 audytorów zapewniamy usługi certyfikujące na wszystkich kluczowych rynkach świata - w  ponad 30 branżach.

Od swojego powstania w 1992 r. DEKRA Certification przekształciła się z klasycznego przedsiębiorstwa certyfikującego w nowoczesnego dostawcę usług, zatrudniającego ponad 160 stałych pracowników i 500  partnerów zewnętrznych w całej Europie. W maju 2005 r. inż. (FH) Thomas Bergler został nowym Dyrektorem Zarządzającym firmy. Wcześniej od 1997 r. kierował biurem regionalnym DEKRA Certification w Regensburgu, a także odpowiadał za Region Bawarii i Południowy Region Hesse jako Kierownik ds. Sprzedaży. Bergler dołączył do DEKRA Group w 1994 r. po zakończeniu studiów na kierunku inżynierii mechanicznej i pracy w dziale sprzedaży technicznej w Mitras Kunststoffe w Weiden w Niemczech.