Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Biura turystyczne > Biuro Podróży CT Poland
Biuro Podróży CT Poland
Profil

Biuro Podróży CT Poland organizuje wyjazdy do Azji od 2001 roku. Prezesem CT Poland jest Pani Cui Ran, Chinka, a pracownikami osoby o wykształceniu orientalistycznym (w tym sinologicznym) lub turystycznym. Wszyscy pracownicy CT Poland byli w Chinach, część z nas pracuje ponadto czynnie jako piloci wycieczek. W pracy w biurze posługujemy się językiem polskim, angielskim i chińskim. To gwarantuje naszym turystom usługę na najwyższym poziomie.

Naszą specjalizacją i największą miłością pozostają Chiny. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście różnych tras zwiedzania Chin ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy chce zobaczyć w Chinach coś innego. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno 29-dniową trasę Perły Chin - najpełniejszą na polskim rynku ofertę zwiedzania Państwa Środka, jak i krótką 9-dniową trasę Klasyczne Chiny. Znajdą Państwo trasy wiodące przez tybetańskie świątynie i bezdroża, trasy w trakcie których można spędzić 3 dni na statku podziwiając Trzy Przełomy na rzece Jangcy, a także trasy wiodącą przez starożytne miasta Jedwabnego Szlaku czy przez barwne południe Chin. Staramy się, aby nasza oferta była urozmaicona, aby co roku znajdowali w niej Państwo coś nowego.

Naszych turystów, którzy mieli już okazję zobaczyć z nami Chiny, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdów do pozostałych krajów Azji. Organizujemy wyjazdy do Indii, Nepalu, Bhutanu, Mongolii, Iranu, Tajlandii, Birmy, Kambodży, Wietnamu, Laosu, Korei, Japonii, Malezji, Singapuru, Uzbekistanu, Indonezji i na Filipiny. W naszej ofercie mamy również Australię i Nową Zelandię.

Wszystkie nasze wycieczki, które znajdują się w katalogu, są organizowane z opieką polskiego pilota na całej trasie, od momentu wylotu z Warszawy aż do powrotu. Na miejscu pomocą służą również Państwu przewodnicy lokalni. Przeloty międzynarodowe realizowane są liniami rejsowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo również wycieczki realizowane Polskimi Linami Lotniczymi LOT, które pozwolą cieszyć się bezpośrednim połączeniem z Warszawy do Pekinu. Co jest warte podkreślenia, w cenie naszych wycieczek zawarte są już wszystkie opłaty (bilety lotnicze, hotele, opieka pilota i przewodników na całej trasie, przejazdy i przeloty wewnątrz kraju, posiłki, bilety wstępu, wiza, ubezpieczenie, opłaty lotniskowe). Liczba uczestników wycieczki to minimum 10, a maksim 26 osób.

Jeśli wśród przygotowanych propozycji będących w ofercie naszego biura nie znalazła się taka, która szczególnie przypadła Państwu do gustu, wówczas proponujemy skorzystać z wycieczki „szytej na miarę" przygotowanej wyłącznie dla Państwa. Bazując na Państwa wytycznych ułożymy ciekawy program i zorganizujemy wymarzony wyjazd w dogodnym dla Państwa terminie. Wycieczkę taką możemy zorganizować już dla 2 osób, z anglojęzycznymi przewodnikami lokalnymi na miejscu. Zaś jeśli grupa liczy co najmniej 10 osób wówczas na życzenie Państwa grupie towarzyszyć może polskojęzyczny pilot.

Biuro Podróży CT Poland pośredniczy również w uzyskaniu wizy do Chin, a także rezerwuje hotele na terenie całych Chin.

Oferujemy również sprzedaż biletów lotniczych na cały świat.

Wszystkie informacje dotyczące naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ctpoland.com.pl . W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem telefoniczny 22 654 51 33, lub mailowy info@ctpoland.com.pl .

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

 

al. Jana Pawła II 61 lok. 2
01-131 Warszawa
tel. 22 654 51 33
e-mail: info@ctpoland.com.pl
www.ctpoland.com.pl