Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Agencje celne > Agencja Celna Taksim-Pol
Agencja Celna Taksim-Pol
Profil

Jesteśmy agencją celną działającą nieprzerwanie od 1993 roku. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe reprezentowanie przed organami celnymi w Polsce, w tym również doradztwo celne w zakresie obrotu towarowego z zagranicą. Zakres naszych usług obejmuje:- Pełne spektrum usług związanych z obsługą celną;

- Magazyny;

- Transport;

- Spedycje.Nasza firma dąży do zapewnienia swoim klientom pełnej i profesjonalnej obsługi związanej z importem i eksportem towarów. Chcemy to osiągnąć dzięki profesjonalizmowi, rzetelności i uczciwości. Stawiamy na naszych Klientów: ich zadowolenie; słuchanie potrzeb; dobry kontakt oraz na odpowiedni dobór naszych kadr. Jakość naszych usług została potwierdzona świadectwem AEO nadanym przez Izbę Celną.Sieć naszych oddziałów obejmuje całą Polskę:

- Warszawa - Targówek

- Warszawa - Cargo

- Marki k/Warszawy

- Gdynia

- Mszczonów

- Nowy Konik

- Olszowa k/Strzelec Opolskich

- Świdnik

- ŚwidnicaDysponujemy także magazynami, zarówno krajowymi i jak i celnymi, w całej Polsce:

- Warszawa - Targówek;

- Marki k/Warszawy;

- Gdynia;

- Olszowa k/Strzelec Opolskich.

Nasza oferta obejmuje także organizacją transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Zapewniamy przy tym wysoką jakość oraz szybkość dostawy po bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki długoletniej praktyce i współpracy z najlepszymi przewoźnikami.Nasz oddział w porcie morskim w Gdyni oferuje pełny zakres usług związanych z importem towarów drogą morską (organizacje transportów morskich, obsługę przesyłek w porcie, magazyn oraz dalszą organizacje transportu drogowego). Zapewniając tym samym pełną i profesjonalną obsługę dla firm importujący towary, zarówno z Chin jak i z całego świata.Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie przepisów i procedur celnych, dla zapewnienia pełnej optymalizacji Państwa dostaw.Sprawdź nas i powierz obsługę swoich obrotów towarowych z zagranicą profesjonalistom!Aby uzyskać więcej informacji i dokładne dane kontaktowe zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

www.taksim-pol.com.plZapraszamy do współpracy!