Dodaj Ofertę Kupna
Strona Główna > Twój asystent > Agencje celne > AGENCJA CELNA AMICUS
AGENCJA CELNA AMICUS
Profil


amicus_logo_160Agencja Celna Amicus zajmuje się kompleksową obsługą celną obrotu towarowego z zagranicą, ładunków przewożonych drogą lądową oraz morską.Działalność rozpoczęliśmy w marcu 1992 roku początkowo jako biuro obsługi celnej,

a następnie po wejściu stosownej ustawy od 1993r. jako agencja celna (Koncesja Prezesa G.U.C. Nr 103). Zakres naszej pracy obejmuje całość zagadnień dopuszczonych dla tego typu działalności przez prawo Polskie i Unii Europejskie.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze celnej obrotu towarowego z zagranicą, ładunków przewożonych drogą lądową oraz morską. Posiadamy swoje oddziały w najważniejszych strategicznie punktach regionu pomorskiego. Nasze biura rozmieszczone są w budynkach siedzib organów celnych lub ich bezpośredniej bliskości i wyposażone są w sprzęt oraz oprogramowanie o najwyższym standardzie. Obsługujemy wiodące na Pomorzu firmy oraz szereg innych znanych z terenu Polski i Unii Europejskiej. Skutecznie bronimy interesów firm podczas kontroli celnych i skarbowych.Nasze atuty to:

  • doświadczenie w branży - długoletnia obecność na rynku usług agencji celnych,  • wysoka jakość usług, rzeczowość i kompetencja,  • umiarkowane ceny,  • możliwość negocjacji,  • indywidualne podejście do każdego klienta.
Jesteśmy konkurencyjni w zakresie stawek za swoje usługi i bezkonkurencyjni w skuteczności działania.Dotychczasowe doświadczenie pozwala nam stwierdzić, iż potrafimy zaspokoić potrzeby naszych klientów, którzy po rozpoczęciu z nami współpracy, z reguły kontynuują ją przez wiele lat. Wyrażamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Państwa firmy.KONTAKT:tel. 58-305-58-35tel./fax 58-305-65-16e-mail:  amicus@amicus.gda.pl